O NAS

Nasze biuro posiada uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 67385/2014. Prowadzimy księgowość zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 roku.  Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi.  Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę księgową i kadrową firmy. Nasze doświadczenie pozwala nam obsługiwać firmy z różnych branż i o różnym statusie prawnym. Zapewniamy również doradztwo w zakresie podatków i prawa gospodarczego.

Pracownicy naszego biura to osoby wykwalifikowane, doświadczone i odpowiedzialne. Powierzając nam obsługę swojej firmy, mogą Państwo być pewni, że wszystkie usługi będą wykonane rzetelnie i terminowo. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym. Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed Urzędami Skarbowymi i ZUS.

Jednym z bardzo ważnych aspektów pracy naszego biura rachunkowego jest umiejętność obsługi ewentualnych kontroli podatkowych lub skarbowych. Księgowa zatrudniona w firmie na etacie spotyka się z kontrolą podatkową raz na kilka lat albo i rzadziej. Księgowi zatrudnieni w naszym biurze rachunkowym obsługują od kilku do kilkudziesięciu kontroli w roku, co powoduje, że dużo sprawniej bronią efektów swej pracy. W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania spersonalizowanej oferty